تور وان ترکیه از مشهد

تور وان ترکیه از مشهد

تور وان ترکیه از مشهد

تور وان ترکیه از مشهد

مسافرانمشهدی که قصد سفر به وان ترکیه را دارند به چند روش میتوانند بروند.

3 مرز برای رفتن به وان ترکیه هست 1.مرز رازی (خوی) ، 2. مرز سرو (ارومیه) و 3.مرز بازرگان (ماکو)

کوتاهترین و بهترین مرز برای رفتن به شهر وان،مرز رازی میباشد.

مسافران مشهدی میتوانند تا شهر تبریز با پروازهای مستقیم مشهد - تبریز  با قطار یا اتوبوس آمده سپس از تبریز با ونهای ترک که مستقیم به  وان میبرند رفت فقط ماشینها در مرز رازی پیاده کرده کارهای مرزی را انجام داده که آن هم به شلوغی مرز بستگی دارد بعد اینکه مرز را رد کرده سوار همان ماشین قبلی میشوید تا خود وان میبرند.

هرکدام از مسافران را در جلوی هتلهای خود پیاده میکنند فقط هتلهایی که کنار شهر هستند مرکز شهر نگه داشته و مسافران به هتلهای خود میروند.

اگر مسافران با ماشین شخصی خود بروند میتوانند از مشهد تا مرز رازیآمده که از شهرهای تبریز و خوی رد میشود ودر آنجا پارکینگهای شبانه روزی وجود دارد که میتوانید ماشین خود را پارک کرده و کارهای مرزی را انجام داده حین ورود به خاک ترکیه ون ترکهایی یا دولموشها که منتظر مسافران هستند تا خود وان میبرندکه حدودا هر نفر 30 لیر میباشد.

 ماشین شخصی خود را میتوانید کاپوتاژ کرده و به وان سفر کنید و دغدغه وسیله نقلیه نخواهید داشت و معمولا برای مسافران بالای دو نفر به صرفه میباشد.

 البته هزینه های کاپوتاژ و بنزین را در نظر داشته باشید قیمت بنزین در کشور ترکیه بسیار بالاست پس سعی کنید کمترین سوختگیری در این کشور راداشته باشید

ساعت کاری  مرز رازی 9 صبح تا 16:30 میباشد


در صورت هرگونه سوال از فرم تماس با ما در زیر همین صفحه استفاده کنید

مشاهده و رزرو تور یا هتل اینجا را کلیک کنید

پیام بگذارید