رستوران های ترکیه

رستوران های ترکیه

رستوران های ترکیه

رستوران تپه اجاک باشی -TEPE OCAKVASI

پیشنهاد ما برای مسافران عزیز رستوران اجاق باشی  میباشد یکی از رستورانهای متفاوت به روش طبخ نوین میباشد و دکوراسیون خاصی نسبت به رستورانهای دیگر دارد و روی هر میز یک باربیکو وجود دارد و مشتریان میتوانند به دلخواه انتخاب خود غذاهایی که دوست دارند طبخ و میل کنند در این رستوران موسیقی زنده هم می باشد.

 

رستوران الیت-ELITE

از معروف ترین رستوران شهر وان رستوران الیت است.یکی از بهترین غذاهای بین المللی و محلی میباشد غذاهای بین المللی همچون غذاهای محبوب ایتالیایی ، اسپانیایی و فرانسوی سرو میشود و منوی آن متنوع و جذاب است و نوشیدنی های  خاصی  در سراسر  دنیا را دارد و طراحی بی نظیری دارد.

 

رستوران آکدامار - AKDAMAR

اگر به دنبال غذای دریایی هستید رستوران آکدامار یکی از بهترین رستوران وان میباشد که ماهیهای این رستوران را از دریاچه وان صید میکنند به غیر از غذاهای دریایی غذای سنتی ترکی سرو میشود.

 

رستوران دمک کباب-DEMAK KEBAP

از اسم رستوران می توان متوجه شد که بهترین کباب هارا دارد رستوران در خیابان جمهوریتو رستوران کوچک میباشد کباب هایش همراه با دوغ خوشمزه  میل کنید و سالادهای خوشمزه هم می باشد و صاحب رستوران مهمان نوار میباشد.

 

رستوران خلیل ابراهیم  سفراسی-HALIL EBRAHIM SOFRASI

رستوران  خلیل ابراهیم سفراسی انواع غذاهای ترکی در خیابان جمهوریت  شهر وان میباشد این رستوران از نظر خوشمزگی غذا  قیمت مناسبی دارد و پرسنلشان رفتار خوبی دارند  در این رستوران غذاهای اروپایی سرو میشود شهرت این رستوران به خاطر غذاهای ترک مشهور میباشد.


 

رستوران لیمان-LIMAN

یکی از بهترین رستورانهایی که در بهترین جای وان میباشد روبروی ساحل ادریمیت که در فضای دلنشین و جذابی میباشد و در این رستوران غذاهای ترکی سرو میکنند به خصوصاسکندر کباب و دوغ های  خوشمزه ای دارند.


رستوران سوتچی فوزی–SütçüFevzi

این رستوران یکی از بهترین رستوران های وان است و مسافران میتوانند از این رستوران به عنوان جایی برای صرف صبحانه در جایی دنج فکر کنید این رستوران در خیابان ESKI SUMERBANK SOKAK  که به خیابان صبحانههم معروف است.

 

در صورت هرگونه سوال از فرم تماس با ما در زیر همین صفحه استفاده کنید

مشاهده و رزرو تور یا هتل اینجا را کلیک کنید

پیام بگذارید